• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü amazon sitesinden fiyat bilgisi çekmek

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

VetExc

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,487
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Deneyin.

C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Yada şöyle deneyin.

C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

ben daha önceden bunu yazmıştım. 3-5 gün çalıştı sonra hata vermeye basladı

Ekli dosyalar

• amazon.xlsm
    16 KB · Gösterim: 10
http As object olarak değiştirin yada referenceden unuttum ama html yi işaretleyin.

Rica ederim hatalı dosyayı yollayın bir bakalım

Ayrıca son yolladığınız dosyadaki kodu alttaki gibi kullanın.
C#:

http As object olarak değiştirin yada referenceden unuttum ama html yi işaretleyin.
Son olarak ikinci resimdeki hatalı kodu silip alttakini ekleyin olmazsa dosya eklerseniz yarın bakabilirim.
Kolaygelsin.

C#:

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    190.5 KB · Gösterim: 12
Merhaba Bir de şöyle deneyin.

C#:

Yada Şöyle

C#:

Merhaba Bir de şöyle deneyin.

C#:

Yada Şöyle

C#:
1. kod yine yanlış fiyat getiriyor
2. kod sayfaya ulaşılamadı yazıp bitiriyor

benim yazdığım kodda da sizin yazdıklarınızda da genel sorun kodun yanlış olması değil, getelements le tanımladıkları fiyatı nasıl çağıracağımı yada fiyatı nasıl tanımladıklarını bulamıyorum

Ekli dosyalar

• Fiyat Takibi Otomatik.xlsm
    84.9 KB · Gösterim: 9
Merhabalar

Kod:

Merhabalar

MSXML ve MSHTML paketlerini referanslara ekleyiniz

Bir de Wireless GO 2 çalışma sayfasında iken kodu çalıştırın

ikisi de ekli ama maalesef olmuyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27.4 KB · Gösterim: 3
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri