• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Yıllık izin Hesaplama ile ilgili

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

nicotin

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
11
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Herkese selamlar.
Ekteki yıllık izin çizelgesinde (yaş ve kıdeme göre formüllerle çalışan bir tablo, 1-5 yıl 14 gün, 5-15 yıl ve 50 yaş üstü 20 gün 15 yıl üzeri 26 gün hesaplayan bir tablo) izin hakedişi herkes için tarih 31 aralıktan 1 ocak a geçince hakediş işliyor yani yılını dolduran da doldurmayanda 1 ocak olunca izini haketmiş gibi işliyor. EĞER mümkün ise izin hakedişini yeni yıla girdiğinde değilde sonraki izin hakediş tarihinde (N10) hakedilen izinlere işlesin (O10). Özet olarak Personelin izin hakediş tarihini N10 satırındaki tarihi baz alsın. Şimdiden emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Ekli dosyalar

• YıllıkİzinFormu.xlsx
    103.2 KB · Gösterim: 21
CC10 a aşağıdaki formülü yazıp dener misiniz ?

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba, farklı soru ve formül başlıklarındaki bilgileri kullanarak bazı değişiklikler yaparak sorunu çözdüm, çizelge kullanışlı bir hale geldi, ihtiyacı olan ve kullanmak isteyen olur diye son halini paylaşmak istedim. Site ekibi başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• YıllıkİzinTakip.xlsx
    49.7 KB · Gösterim: 31
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri