Arşiv www.excelcozum.com Formumuza ve Kıymetli Hocalarımıza Teşekkür Mesajıdır...

TiOr

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
163
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba Kıymetli Hocalarım ve Form Üyelerimiz;
  1. Çözüldü - Yeni projem için desteklerinizi talep ederim. Çözüm için destek veren azraep hocama,
  2. Çözüldü - Combobox dan Listboxa verilerin getirilip Textbox da gösterilmesi Çözüm için destek veren mesudiye_052 ve Caylak hocalarıma,
  3. Çözüldü - Texbox bölme işlemi hk, Çözüm için destek veren Patron hocama,
  4. Çözüldü - Texbox_sekmeden veri getirme ve boş texboxları gizleme hk, Çözüm için destek veren azraep hocama,
  5. Çözüldü - TextBox boş ise commonbutton görünmesin, TextBox dolu ise commonbutton görünsün! Dönüşü için Refaz hocama,
  6. Çözüldü - Tarih ile listboxa veri getirme ve listboxsa tıklayınca texboxlara verileri getirme hk, Çözüm için destek veren Caylak ve Patron hocama,
  7. Çözüldü - Kapalı Excel Dosyasından Alt Alta Veri Alma Çözüm için destek veren VetExc hocama,
  8. Çözüldü - Userform Üzerinden Excel.xlsx Formatında Rapor Aktarma Çözüm için destek veren Caylak hocama,
  9. Çözüldü - Karmaşık bir hal almış formül talebi hk, Çözüm için destek veren 52779 hocama,
  10. Çözüldü - Pivot Table Filtrelerine Userform Üzerinde Bulunan ComboBox İle Filtreleme hk, Çözüm için destek veren veyselemre hocama,
  11. Çözüldü - Sayfadan sayfaya koşullu veri aktarma-değerler olarak kopyalama hk, Çözüm için destek veren Caylak hocama,
Projemde destek verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız... :giggle: :giggle: :giggle:

Biraz uygulamadan bahsedeyim;
Personel veri girişi, veri düzenleme, personel ve birim tanımlama, içeri rapor aktarma, parametrik rapolama ve personel performans takibi için dinamik dashboard vs..
İlaveten; Koşula bağlı texbox gizleme, koşula bağlı commonbutton gizleme, listbox-texboxs veya tam tersi veri çekme, userfom ekran görüntüsü mail atma, silme, kayıt etme, bulma, değiştirme, takvim, max-min button, içeri ve dışarı rapor aktarımı ve daha sayamadığım bir çok içeriği barındıran projemin ilham olması temennisi ile tamamladığım dosyamı-uygulamamı ekte bilgilerinize sunuyorum. Uygulamayı kullanıma aldım ve ilerleyen süreçte kullandıkça da geliştirmeye devam edeceğim. Excelin sınırının olmadığının kanıtıdır :) Uzay misali...
(Şu an dashboard lar düzgün çalışmaya bilir örnek dosyayı hazırladığım için pivotları yenilemem lazımdı yenilemedim)

1676302013009.png

1676304331626.png

1676304365401.png

1676304394256.png

1676304523644.png

Patron hocam öneri maiyetinde yazıyorum, bir talebim yok.
Çözüldü - Tarih ile listboxa veri getirme ve listboxsa tıklayınca texboxlara verileri getirme hk, linkte bulunan sizin destek verdiğiniz ekrana Caylak hocamın destek verdiği konu olan; Çözüldü - Userform Üzerinden Excel.xlsx Formatında Rapor Aktarma uygulamasını bu ekran üzerine taşına bilir ise; Sadece bir ekran üzerinde kayıt yapma, bulma, silme, düzeltme ve raporlama gibi bir çok detayı barındıran tek bir ekran olmuş olur diye düşünüyorum. Dediğim gibi bir talebim yok formun zenginleşmesi açısından müsait bir zaman diliminde değerlendirebilmeniz adına bilginize...

Saygılarımla,
TiOr

Ekli dosyalar

• Operatio.xlsm
    320.8 KB · Gösterim: 25

Konuyu okuyanlar