• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Web sitesinde farklı sayfalardaki verileri almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

geziciradar

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,

sitesinden bir fonun tarihsel verilerini çekmek istiyorum. İstediğim veriler 68 sayfadan oluşuyor. Bu 68 sayfalık veriyi tek seferde nasıl çekebilirim, urlde sayfa numaraları çıkmıyor. Her sayfada 25 günlük veri bulunmakta ve ben bunları tek sayfada göremiyorum. Tek sayfada görsem yine işi halledicem ama onuda yapamadım. Yardımlarınızı rica ediyorum. Örnek olması açısından foto bırakıyorum.

Çözüm
Merhaba,

sitesinden bir fonun tarihsel verilerini çekmek istiyorum. İstediğim veriler 68 sayfadan oluşuyor. Bu 68 sayfalık veriyi tek seferde nasıl çekebilirim, urlde sayfa numaraları çıkmıyor. Her sayfada 25 günlük veri bulunmakta ve ben bunları tek sayfada göremiyorum. Tek sayfada görsem yine işi halledicem ama onuda yapamadım. Yardımlarınızı rica ediyorum. Örnek olması açısından foto bırakıyorum.
Öncelikle linkteki eklentiyi Chrome tarayıcıya ekleyiniz.
eklentiyi Uzantılar kısmından aktif ediniz indirmek istediğiniz veri sayfasını açınız XLSX kısmına tıkladığınızda veriler indirilir next...
Merhaba,

eklentiyi Uzantılar kısmından aktif ediniz indirmek istediğiniz veri sayfasını açınız XLSX kısmına tıkladığınızda veriler indirilir next locate kısmı ile diğer sayfalara geçebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• data.gif
    data.gif
    1.9 MB · Gösterim: 12
Çözüm
eklentiyi Uzantılar kısmından aktif ediniz indirmek istediğiniz veri sayfasını açınız XLSX kısmına tıkladığınızda veriler indirilir next locate kısmı ile diğer sayfalara geçebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim, beni büyük bir yükten kurtardın. Eline, canına sağlık.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri