• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Verileri bütün alanları seçerek tek hücrede birleştirmek mümkün mü?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mahurbeste

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
3
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,

Daha önce sorduğum soruya çözümle dönülmüştü. Benim sormak istediğim, ekteki dosyada olduğu gibi veri sayısı çok olduğu zaman, formülü tek tek yazarak değil de veri alanlarını seçerek çok daha pratik bir şekilde yazmak mümkün mü?

Ekteki dosyada örnek olması için 262 satır var. Sayfadaki formülde daha önce sorduğum soruya verilen formül.

Ekli dosyalar

• ORNEK_FORMÜLLÜ.xlsx
    15.6 KB · Gösterim: 4
Merhaba,

Daha önce sorduğum soruya çözümle dönülmüştü. Benim sormak istediğim, ekteki dosyada olduğu gibi veri sayısı çok olduğu zaman, formülü tek tek yazarak değil de veri alanlarını seçerek çok daha pratik bir şekilde yazmak mümkün mü?

Ekteki dosyada örnek olması için 262 satır var. Sayfadaki formülde daha önce sorduğum soruya verilen formül.
Ayrıca formülü çoğaltmak istediğimde formülde 8192 karakterden fazlasına izin vermiyor. Bu karakter sayısına uyduğumda da "Çok fazla değer, başvuru ve/veya ad içerdiğinden bu formulü giremezsiniz." mesajı ile karşılaşıyorum.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Dener misiniz

12.jpg
o hata ile büyük ihtimalle fonksiyonu tanımıyor. ancak ben 365 kullandığım için bilemiyorum. Microsoftun sayfasında faal olduğu belirtiliyor. formülü boş bir hücreye yazın gelecek mi ? =ARALIKBİRLEŞTİR( ... şeklinde

makrolu örnek dosyanız ektedir. kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• ORNEK_FORMÜLLÜ.xlsm
    26.5 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri