• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü veri girdikçe eskiden yeniye sıralasın

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

c.sadak

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
14
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
herkese hayırlı akşamlar ustalar
dosyadaki ÇEKLER sayfasında yeni çek girişi yapldeğnda E5 hücresine göre Z en A ya sıralasın
ne yaptıysam olmadı beceremedim lütfen bilen varsa yardım etsin şimdiden teşekür ediyorum

Ekli dosyalar

• CARİ.xlsb
    164 KB · Gösterim: 5
şifre ?

üzür dilerim umutmuşum kusura bakmayın

Ekli dosyalar

• CARİ.xlsb
    155.3 KB · Gösterim: 10
Tamamdır , teşekkürler. VBA ya hakim arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.

Aslında çözmüşsünüz ancak son satır ve sıralama yerini yanlış uygulamışsınız. Aşağıdaki satırı silin
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Aşağıdakini deneyin:

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

size zahmet dosya üzerinde denermisiniz aya güre sıralama yapıyor yıla güre yapmıyor eskide yeniye sıralasın teşekürler

Kodu şu şekilde dener misiniz? Texbox tarih formatı atmadığı için sıralamayı yanlış yapıyor.

Kod:

Çözüm
allah razı olsun senden çok teşekürler iyi geceler

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri