• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru VBA ve Güncel Gelişmeler Hakkında bir Soru

MentesS

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 365 EN
Konuyu Başlatan
Değerli yöneticiler , arkadaslar aşağıdaki konuda fikirlerinizi almak istiyorum eğer yanlış bir bölüme konuyu açtıysam veya uygun görülmeyen bir başlık ise simdiden özür dilerim

son yıllarda ortaya cıkan yapay zeka gelişmeleri ve data mashup - data düzenleme programları göz önüne alındıgında , VBA'in önemini kaybedecegi riski oldugunu düşünüyor musunuz ? Görüsleriniz nelerdir

Tesekkurler

Değerli yöneticiler , arkadaslar aşağıdaki konuda fikirlerinizi almak istiyorum eğer yanlış bir bölüme konuyu açtıysam veya uygun görülmeyen bir başlık ise simdiden özür dilerim

son yıllarda ortaya cıkan yapay zeka gelişmeleri ve data mashup - data düzenleme programları göz önüne alındıgında , VBA'in önemini kaybedecegi riski oldugunu düşünüyor musunuz ? Görüsleriniz nelerdir

Tesekkurler
Merhaba,
Tamamen şahsi görüşlerimdir;
Profosyonel anlamda üretilen projeler,geliştirmeler vb. tüm yazılımlarda zaten apayrı bir platform kullanılır.Excel kendisi bir uygulama iken uygulama içinde vba imkanı sunarak ofis işlemlerinde işlemleri hızlılaştırma hedeflenmiştir.Yapay zeka teknolojisi ile vba yı yan yan getirmek bile doğru değildir kanaatimce.ofis programları olduğu sürece vba da olacaktır diye düşünüyorum

Konuyu okuyanlar

Geri