• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Vba toplu köprü kodu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ufukpekel

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
8
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba.
Birinci konum: 1 den 500 e kadar sayfalarım var. Sayfa 1 den başlayarak 500 e kadar otomatik köprü yapma VBA’sını yapmaya çalıştım ama hata veriyor.
İkinci konum: ANA SAYFA’ dan B1 hücresine ADI SOYADI, D3 hücresine ADAY NO, L3 hücresine TC NUMARASI, B6 hücresine KURS ÜCRETİ, I6 hücresine SERTİFİKA SINIFI bilgilerini 1-500 sayfa arasına otomatik aktarmak istiyorum. (1 den 70 e kadar elle yaptım ama üzün sürdüğü için kolayı var mıdır?) Dosya boyutu büyük olduğu için örneği paylaşamadım

Ekli dosyalar

• Resim1.jpg
    Resim1.jpg
    534.9 KB · Gösterim: 7
  • Resim2.jpg
    Resim2.jpg
    540.2 KB · Gösterim: 7
Örnek dosyayı paylaştım

Ekli dosyalar

• Örnek 1-500.zip
    853.5 KB · Gösterim: 6
B4 sütunundan B503 sütununa kadar olan hücreleri sayfa adları 1,2,3,.....500 e kadar olan sayfalara aşağıdaki kodu yazdığım halde köprü olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• Örnek 1-500.zip
    1.1 MB · Gösterim: 5
Bilgileri tek bir sayfaya toplayıp bir form üzerinden işlem yapmakta fayda var Örneğiniz ekte
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Aşağıdaki gibi deneyin.
Kod:

Çözüm
Bilgileri tek bir sayfaya toplayıp bir form üzerinden işlem yapmakta fayda var Örneğiniz ekte
Kod:

Aşağıdaki gibi deneyin.
Kod:
Aşağıdaki gibi deneyin.
Kod:
CSS:

Çok teşekkür ederim. Bu kod işimi gördü. Allah razı olsun

Merhaba,

köprü eklemeden hücreye tıklandığında ilgili sayfayı açmanız için bir Alternatif kod gönderiyorum. Bu kodları "Ana Sayfanın" kod penceresine eklemeniz yeterli olacaktır.

CSS:

Teşekkürler değerli kardeşlerim Alternatif dosyayı da yükleyeyim

Ekli dosyalar

• Örnek 11-500.zip
    1.5 MB · Gösterim: 7
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri