• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü VBA Textbok İle Girilen Şifre

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

UmutKaya

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar Merhaba...
VBA Userform Üzerinde Bulunan 2 Tane Textbox'a Kullanıcı Adı ve Şifre Belirledim. Dosyanın ilk açılışında exceli kapat ve doğrudan şifre ekranını aç dedim. Çarpı İşareti ile kapatmayı da engelle dedim.
Fakat Şimdi Girdiğim Şifreye hatalı diyor. Çarpıdan Kapatamıyorum, dosyanın içine giremiyorum... Bu Konuda Acil Yardım Ederseniz Sevinirim...
Örneğin Başka Bir Excel Dosyası Açıp VBA dan Girip Makroyu durdurmayı denedim. Fakat Sadece açık Olan Kitabın Projesi Geliyor Ekrana.

Çözüm
Exceli açın seçenekler güven merkezi ayarlarından Açılışta Makro ve Activex çalışmalarını kapatın sonra Excelden çıkın. Tekrar açtığınızda makrolar çalışmayacaktır yada Makroları engellensin mi derse engelle seçin. Dosyanızda değişiklikleri yapın ve kaydenin. Makro ayarlarınızı eski haline getirip kaydedin Excelden çıkarak yeniden dosyanızı açın.
Exceli açın seçenekler güven merkezi ayarlarından Açılışta Makro ve Activex çalışmalarını kapatın sonra Excelden çıkın. Tekrar açtığınızda makrolar çalışmayacaktır yada Makroları engellensin mi derse engelle seçin. Dosyanızda değişiklikleri yapın ve kaydenin. Makro ayarlarınızı eski haline getirip kaydedin Excelden çıkarak yeniden dosyanızı açın.

Çözüm
Teşekkür Ederim Hocam...

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri