• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü VBA Belli Hücre Aralığı Silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

yapıcı

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
6
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Herkese hayırlı akşamlar program butonuna basıldığında açılan formda "TAKASDAKİ ÇEKİ BANKAYA TAHSİL YAP" click olayını seçtiğimizde açılan listbox da seçtiğim satırdaki bilgileri çek no suna göre "CekleriDüzenle" sayfasındaki "V" sütununda arattırıp "N…....Y sütunlarında "N.....Y" satır aralığını silmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• V.07.2023.xlsm
    1.3 MB · Gösterim: 3
Dener misiniz...
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Arkadaşım Merhaba
Denedim sorunsuz çalışıyor çok teşekkür ederim. Eline sağlık
Yanlız birşey sormak istiyorum
ben çok profesyonel değilim bunu başka yerde kullanmak istersem nereleri değiştirmem gerekir
yazabilir misin bazı yazdığın kodları bilmiyorum.

Arkadaşım Merhaba
Denedim sorunsuz çalışıyor çok teşekkür ederim. Eline sağlık
Yanlız birşey sormak istiyorum
ben çok profesyonel değilim bunu başka yerde kullanmak istersem nereleri değiştirmem gerekir
yazabilir misin bazı yazdığın kodları bilmiyorum.
Talebinize yönelik özel hazırlanan bir kod...Farklı çalışmalarda ne istediğinize bağlı olarak aynısı kullanılabileceği gibi kod içerisinden alntılar yapılarak uyarlama da yapılabilir. Sonuç olarak her talep genelde kendine özgü çözüm ürettirir...

Talebinize yönelik özel hazırlanan bir kod...Farklı çalışmalarda ne istediğinize bağlı olarak aynısı kullanılabileceği gibi kod içerisinden alntılar yapılarak uyarlama da yapılabilir. Sonuç olarak her talep genelde kendine özgü çözüm ürettirir...
Anladım bir örnek atacağım.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri