Çözüldü Vb Makro ile SQL Update ile Date Komutu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ozdemirccc

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba; aeGNoR 'un desteğiyle aşağıdaki sorguyu çalıoştırdım. Uygundu ; birde tarih eklemek istedim ama başaramadım.
Her [kod] un aynı zamanda satisdegisimtarihi de değişsin istiyorum. Çalışınca SATIR SATIR fiyatları güncellerken, tarihide o an (now) tarihi yapabilir mi ? her satırı güncellerken tarihinide güncellesin. Şimdiden teşekkürler

sorgu şu;

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Merhaba; aeGNoR 'un desteğiyle aşağıdaki sorguyu çalıoştırdım. Uygundu ; birde tarih eklemek istedim ama başaramadım.
Her [kod] un aynı zamanda satisdegisimtarihi de değişsin istiyorum. Çalışınca satır satır fiyatları güncellerken, tarihide o an (now) tarihi yapabilir mi ? her satırı güncellerken tarihinide güncellesin. Şimdiden teşekkürler

sorgu şu;

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
867
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Her [kod] un aynı zamanda satisdegisimtarihi de değişsin istiyorum. Çalışınca SATIR SATIR fiyatları güncellerken, tarihide o an (now) tarihi yapabilir mi ? her satırı güncellerken tarihinide güncellesin. Şimdiden teşekkürler

sorgu şu;

C#:
Burada format uygulamanıza gerek yok. MS SQL ise [SatisDegisim]=GETDATE() ile yapabilirsiniz. GETDATE fonksiyonu o anki tarih ve saati verir.

Çözüm

ozdemirccc

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
date, now, format, getdate kullandık ama sql de 1 harf ya da simge ! İşte ! Teşekkürler. Problem Çözüldü.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar