• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Userform ve Makrolar siliniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

talip21

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
184
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Hayırlı akşamlar Hocalarım . programım şu an açılmıyor. Açtığımda ekli resimlerde bulunan uyarılar çıkıyor. Daha sonra Userform ve tüm makrolar siliniyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    67 KB · Gösterim: 2
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    67 KB · Gösterim: 2
Silinmemiş örnek elinizde yok mu. Varsa yükleyiniz. Eğer yoksa resimdeki adreste bulunan xml dosyasının incelenmesi gerekiyor

Hayırlı akşamlar Hocalarım . programım şu an açılmıyor. Açtığımda ekli resimlerde bulunan uyarılar çıkıyor. Daha sonra Userform ve tüm makrolar siliniyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Yüklüyorum ama silinmimi bilmiyorum

Ekli dosyalar

• 10-1 (3).xlsm
    952.1 KB · Gösterim: 1
Ekran Alıntısı.JPG

Ekli dosyalar

• 10-1 (3).xlsm
    939.6 KB · Gösterim: 4
Çözüm
Çözüldü diye işaretlemeyi unutmayın

O zaman benim bilgisayar yada ofice ile alakalı

2016 32 onardım kaydettim çalışmasında sıkıntı yok

Kontrol edin ayarları default değerlere getirip bakın. Eğer çalışmazsa başka bir excele bait bir makro yazın onda da aynı şey oluyor mu
Olmuyorsa kodları yüklerim yapıştırırsınız

Kontrol edin ayarları default değerlere getirip bakın. Eğer çalışmazsa başka bir excele bait bir makro yazın onda da aynı şey oluyor mu
Olmuyorsa kodları yüklerim yapıştırırsınız
Hocam haklısınız PC ile alakalı çünkü sizde de Başka Bilgisayarda da denedim açıldı.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri