• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü userform minimize

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Tan

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
oluşturduğum userformdaki butonlar yardımı ile çalışma kitabındaki sayfalar arasında geçiş yapıyorum sonra userform u üstten minimize konumuna alıyorum
bu durumda userform minimize iken aktif sayfada işlem yapamak istiyorum ama kilitli

Ekli dosyalar

• Taşıma-Oturma-Şişme-VBAaaa.xlsm
    214.6 KB · Gösterim: 2
Çözüm
Merhaba Tan

Userform properties kısmından show modal kriterini false yapman yeterlidir.
Dosyan ektedir.
Başka bir şeye ihtiyacın olursa yazarsın.
Merhaba Tan

Dosyan ektedir.

Ekli dosyalar

• Taşıma-Oturma-Şişme-VBAaaa.xlsm
    212.5 KB · Gösterim: 7
Çözüm
Merhaba Tan

Dosyan ektedir.
teşekkür ederim farklı bir uygulamam var burada seçilen dosyayı C :/Data/KMZ ve c:/Data/PDF klaörlerine dosya kopyalamak istiyorum
kopyalanan bu dosyaların ismi üst textbox ta yolu ise alttaki yükle textbox ta gözükecek
teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Etüt Veri GİRİŞİ.xlsm
    208.4 KB · Gösterim: 3
teşekkür ederim farklı bir uygulamam var burada seçilen dosyayı C :/Data/KMZ ve c:/Data/PDF klaörlerine dosya kopyalamak istiyorum
kopyalanan bu dosyaların ismi üst textbox ta yolu ise alttaki yükle textbox ta gözükecek
teşekkür ederim
Hocam öncelikle forma soru sorduğunuzda sıklıkla kontrol ediniz ve dönüşlerinizi muhakkak yapınız. 17 Nisandan soruyu soruyorsunuz dönüşünüz 26 Nisan !

Bu bahsettiğiniz #3 ncü mesaj konu başlığınız "userform minimize" ile uyuşmuyor.

Eğer "userform minimize" probleminiz çözüldü ise okeyleyin ve diğer konu için yeni konu oluşturunuz lütfen.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri