Sabit Üyelerimizin İstekleri Bizler İçin Önemlidir

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Saygıdeğer üyelerimiz.
Bu forumda eksik gördüğünüz yada görmesini istediğiniz alan yada kategoriler olursa lütfen bizlerden talep etmekten çekinmeyin. Bu platform kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak hizmet verecek, sorunlara çözüm yolu arayan üyelerin ve ustaların varlığıyla daha da büyüyecektir. Bu yolda vereceğiniz tüm öneriler bizler için değerli olacaktır. Forum hepimizindir. O yüzden hepinizin görüşleri ve önerileriyle daha da iyiye gideceğiz. Saygılar.

LİNDA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
62
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Merhaba çözüme ulaştı diye işaretlenmiş konu hakkında sorun yaşadığımızda belki uzman kişiler için çok küçük bir çözüm ama ben çözemedim Kopyala yapıştır yapınca hatalı / eksik çalışıyor. Kodları yazan üyeye özel mesaj yazma imkanı olur mu ? Varsa da ben bulamadım.

VetExc

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,381
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Merhaba @LİNDA sorun yaşadığınız konularda çözüldü yapılan sorular ile ilgili olarak yada herhangi bir konu hakkında istediğiniz kadar yeni soru hazırlayıp yeni konu açarak tüm foruma sorabilirsiniz. Özel mesajlaşma için de.. forum kuralları gereği üyelerin birbirleriyle özel mesajlaşması bulunmamaktadır.

LİNDA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
62
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Merhaba @LİNDA sorun yaşadığınız konularda çözüldü yapılan sorular ile ilgili olarak yada herhangi bir konu hakkında istediğiniz kadar yeni soru hazırlayıp yeni konu açarak tüm foruma sorabilirsiniz. Özel mesajlaşma için de.. forum kuralları gereği üyelerin birbirleriyle özel mesajlaşması bulunmamaktadır.
Teşekkür ederim ilginiz ve bilgilendirmeniz için.

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba çözüme ulaştı diye işaretlenmiş konu hakkında sorun yaşadığımızda belki uzman kişiler için çok küçük bir çözüm ama ben çözemedim Kopyala yapıştır yapınca hatalı / eksik çalışıyor. Kodları yazan üyeye özel mesaj yazma imkanı olur mu ? Varsa da ben bulamadım.
Sn @LİNDA haklısınız ama özel mesajdan çok fazla istek gelince kapatmak zorunda kaldık yönetim olarak, lakin çok fazla özel mesaj geliyordu. Forum sitemizde tüm soru ve cevapların forumda sorulması taraftarıyız.
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

LİNDA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
62
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Sn @LİNDA haklısınız ama özel mesajdan çok fazla istek gelince kapatmak zorunda kaldık yönetim olarak, lakin çok fazla özel mesaj geliyordu. Forum sitemizde tüm soru ve cevapların forumda sorulması taraftarıyız.
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.
İlginiz için teşekkür ederim. Denemeler yaparak çözmeye çalışıyorum ama bulamadım. İnşallah bulurum. Yine mi aynı konu diye forum üyelerine de rahatsız vermek istemiyorum. Çok küçük birşey belki epeyce yaklaştım ama çözemiyorum. Denemeye devam

askan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,122
Excel Versiyonu
Office 365 TR
İlginiz için teşekkür ederim. Denemeler yaparak çözmeye çalışıyorum ama bulamadım. İnşallah bulurum. Yine mi aynı konu diye forum üyelerine de rahatsız vermek istemiyorum. Çok küçük birşey belki epeyce yaklaştım ama çözemiyorum. Denemeye devam
Sn LİNDA rahatsız olunacaksa problem çözmekten bizim bur da bulunmamızın bir anlamı yok. Sanırım diğer arkadaşlarda benim gibi problem çözmekten rahatsız olmazlar siz konunuzu gönül rahatlığı ile açabilirsiniz.

LİNDA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
62
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Sn @LİNDA rahatsız olunacaksa problem çözmekten bizim bur da bulunmamızın bir anlamı yok. Sanırım diğer arkadaşlarda benim gibi problem çözmekten rahatsız olmazlar siz konunuzu gönül rahatlığı ile açabilirsiniz.
Çok çok teşekkür ederim. Site dostları sayesinde yeni yeni şeyler öğrendim excel hakkında ve işlerimi kolaylaştıracak dosyalar yapmaya çalışıyorum. Birkaç deneme daha yaptıktan sonra olmazsa konuyu tekrar gündeme taşıyacağım. Minnattarım excelçözüm e

BERKBABA44

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
67
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Es Selamün Aleyküm;
Acizane bir ricam olacak. Forum yöneticileri müsait oldukları zaman VBA USERFORM (Listbox, Textbox, Combobox, Listview) nesneleri ile uygulamalara (Ekleme, Değiştirme, Silme, Listboxtan listboxa aktarma, Listboxtan textboxlara getirme, 2'li , 3' lü, 4' li veri doğrulama, vb) ait örnekleri paylaşsa güzel olmaz mı?
Paylaşılan soru örneklerine bakın da denilebilir o da bir tercih tabi.
Selametle

LİNDA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
62
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Merhaba açmış olduğum konularda çözüme ulaşıp kapatıldığı durumlarda teşekkür etmek için nasıl yazabilirim . Kendimi mahcup hissediyorum.(Vardır belki ama ben bulamadım) Site adminleri yardımcı olursa sevinirim

murat_8181

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
218
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
çözülen konulara tekrar ihtiyaç halinde yazma durumu oluşabiliyor. Çözülen konuların mesaj bölümü kapatılmazsa daha iyi olur bence

BERKBABA44

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
67
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Bugüne kadar excelden çok korkuyordum. Ama şimdi arkamda excelcozum ailesi var.
Bu siteyi kurandan, kaprislerimize rağmen vazgeçmeden yardım etmeyi bırakmayan ustalardan Allah razı olsun.
İyi ki varsınız. Sağ olun.

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
866
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
çözülen konulara tekrar ihtiyaç halinde yazma durumu oluşabiliyor. Çözülen konuların mesaj bölümü kapatılmazsa daha iyi olur bence

Aynı konu içerisinde farklı bir soru sorulmaması daha önce beraber alınan bir karardı.

Şöyle ki siz combobox için bir soru sordunuz ve çözüme kavuştu diyelim. Aynı zamanda listview ile ilgili bir soru sordunuz onu da çözüme kavuşturduk.

Sizden sonra listview ile ilgili bir şeyler öğrenmek isteyen kişiler, sizin başlığınıza bakarak çözümünün orada olmadığını düşünerek sizin açmış olduğunuz konuya bakmayacak ve daha önceki çözümü ıskalamış olacaktır.

Belki de konu dahi açmadan çözülebilecek bir problem sizden sonraki kişiler için tekrar konu açmayı gerektirecek ve çözümlenene kadar bir süre daha beklemesini gerektirecek.

Sözün özü her konunun kendi başlığında olması bize bir nevi sağlam bir index sunmuş olacak.

Konuyu okuyanlar