• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Tüm sayfalarda arama yapma

kurtulus

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Günaydın herkese, Makro konusunda cok fazla bilgim yok. İlk dosyam başarısız oldu daha basit bir şey yaptım. Bir yerde takıldım.
Ekteki dosyada kendi çapımda filitreleme yaptım ama sadece o sayfada(ilk sayfada) ve birebir ayni adı yazınca arama yapıp buluyorum.

Ben o kitaptaki tüm sayfaları arasın istiyorum ve sayfa eklemeye devam ettiğim için oluşturacağım diğer sayfalarda da arama yapmak istiyorum.(tam kelimeyi yazmasam da içinde geçiyorsa bulmasını istiyorum)

Nasıl düzeltebilirm. Yardımcı olabilcek varmı.

Ekli dosyalar

• ödeme bekleyen kleimler 2024.xlsm
    30 KB · Gösterim: 14
Bugun a sitesinden gezinirken önüme böyle bir dosya geldi belki işinizi görebilir ufak düzenleme yaparak access veritabanında dahilinde

Ekli dosyalar

• TelefonDefteri_MultiUser.zip
    45 KB · Gösterim: 11
ufak bir userform çalışması yaptım. İnceleyiniz:

Ekli dosyalar

• ödeme bekleyen kleimler 2024.xlsm
    111.1 KB · Gösterim: 19
Son düzenleme:
ufak bir userform çalışması yaptım. İnceleyiniz:
teşekürler .yanlız bir şey soracaktım tüm sayfalarda bulmuyor.sadece 2. sayfada arama yapıp getiriyor..benmi yanlış arıyorum bilemedim.yeni oluşturduğum sayfadada bulsun istiyordum.yinede teşekkürler

teşekürler .yanlız bir şey soracaktım tüm sayfalarda bulmuyor.sadece 2. sayfada arama yapıp getiriyor..benmi yanlış arıyorum bilemedim.yeni oluşturduğum sayfadada bulsun istiyordum.yinede teşekkürler
Sayfa isimleri önemli koda girip bakarsanız. Sayfa isimleri sadece OCAK-ARALIK arasındaki sayfaları okur. Örneğinize göre o şekilde düzenledim. Tüm sayfalarda arama istiyorsanız yani sayfa isimleri ay isimleri değilse ona göre düzeleyim.
Gönderdiğim sayfada doğrudur 2 sayfada arama yapar birde yeni sayfa açın ismini örneğin MART veya NİSAN koyun olayı farkeder siniz.

Konuyu okuyanlar

Geri