Çözüldü Tüm Gruplarda Yer Alanların İsimlerini Bulmak

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

AHMET4615

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
68
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar Arkadaşlar 8 Gruptan Oluşan Bir İsim Listesi Var.Tüm Gruplarda Yer Alanların İsimlerini 365 Versiyonlara Göre Sarı Dolgulu Alanda Yapılmış Olup Turuncu Dolgulardaki Eski Versiyonlara Göre Yapıyorum Fakat Aynı Değerler Gelmiyor Kullanmış Formülledeki Hatayı Bulamıyorum.Yardımcı Olurmusunuz.

Ekli dosyalar

• GRUPLARDA BULUNAN İSİMLERİ BULMAK.xlsx
    12.9 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Merhabalar Arkadaşlar 8 Gruptan Oluşan Bir İsim Listesi Var.Tüm Gruplarda Yer Alanların İsimlerini 365 Versiyonlara Göre Sarı Dolgulu Alanda Yapılmış Olup Turuncu Dolgulardaki Eski Versiyonlara Göre Yapıyorum Fakat Aynı Değerler Gelmiyor Kullanmış Formülledeki Hatayı Bulamıyorum.Yardımcı Olurmusunuz.
Umarım işinize yarar.

SNNAY

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
119
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-GRUPLARDA BULUNAN İSİMLERİ BULMAK.xlsm
    15 KB · Gösterim: 11
Çözüm

52779

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,490
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Eski Versiyonlara Göre Yapıyorum Fakat Aynı Değerler Gelmiyor Kullanmış Formüllerdeki Hatayı Bulamıyorum. Yardımcı Olur musunuz.

D10 hücresindeki formülünüzdeki hatanın ne olduğunu söylemek gerekirse,

Rich (BB code):
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Burada kriter olarak kullandığınız >0 ibaresinin,
8 Gruptan Oluşan Bir İsim Listesi Var. Tüm Gruplarda Yer Alanların İsimleri.....
8 adet grubun tümünde de yer alacağı için =8 olarak (ya da =SÜTUNSAY($B$3:$I$7) ) olarak yazılması gereklidir.
Yani, formül şöyle olmalıdır.
Rich (BB code):
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
ya da şöyle olmalıdır. (DİZİ Formül)
Rich (BB code):

Formül aşağıya doğru kopyalanır.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar