• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Topla Çarpım Fonksiyonu Hakkında

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Mtudes

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
92
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba
Aşağıdaki fonksiyonla liste sayfasında m sütunundaki olumlu olumsuz durumuna göre deney sayısı adlı sayfada ilgili deneyi A sütununda bulup karşısına ise hangi ayda deney bitmişse olumlu olumsuz durumuna göre 1 ekliyor.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Bu fonksiyona ek olarak eğer liste sayfasındaki O4:O10000 sütunundaki ilgili satırda sayı varsa deney sayısı adlı sayfadaki ilgili aya olumlu olumsuz durumuna göre bu sayıyı eklesin.Sayı yoksa ise 1 Olarak kabul edip eklesin istiyorum.Bunu yukarıdaki fonksiyona ekleyemedim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• örnek (3).xlsm
    79 KB · Gösterim: 11
Merhabalar deneyin.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri