• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Tekli Checkbox Seçimi Makrosu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

bayram çoban

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
3
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba herkese selamlar.

Bir kaç gündür arıyorum ancak bir bulamadım, Benim yapmak istediğim 2 checkbox kutusundan birini seçtiğimde diğerinin pasif hale yani tiksiz hale gelmesini istiyorum. Radio button ile değil. Bunu nasıl yapabilirm detaylı anlatabilecek varsa çok sevinirim.

Saygılar.

Çözüm

Bir kaç gündür arıyorum ancak bir bulamadım, Benim yapmak istediğim 2 checkbox kutusundan birini seçtiğimde diğerinin pasif hale yani tiksiz hale gelmesini istiyorum. Radio button ile değil. Bunu nasıl yapabilirm detaylı anlatabilecek varsa çok sevinirim.

Saygılar.
deneyiniz UserForm a yapıştırınız

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Saygılar.
deneyiniz UserForm a yapıştırınız

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• işaretli.xlsm
    15.7 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri