Çözüldü Tarihi göre seçim

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

MUSTAFAA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
4
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar ,

Elimde hergün bir yerden çekiğim liste mecvut ve bu listede tarihler ve müşteri adları mevuttur. İlk olarak bu tarihlerde bir filtreme yapmak istemekteyim. Ama hergun tarih değişeceğinden tarih girerek seçim yapmasını istemekteyim ama su şekilde tarih giriyorum ben.

- 18,08,2022 yazıcam o listedeki sadece 18,08,2022 olanları seçmeyecek o güne kadar olan tum tarihleri seçecektir. yanı 01,01,1995 ile 18,08,2022 tarihleri arasındaki bilgileri filtrelemesini istemekteyim.

-sonrasında aynı iste sahip olanların tutar bölümü var o bölümü toplamasını istemekteyim yani excelde bir alt toplam yaptırmak istemekteyim.
onada açıklık getireyim firmaya ait müşterilerin bilgileri var ve vadeli veya suan ödemesı gerek tutarlar var bu tutarların fatraları farklı oldugu için isimleri aynı olmakta ama tarih ve tutarları farklı olmaktadır o yüzden tarih ayarını yaptıktan sonra müşteri adına görede tutarları toplayıp sırayla yenı bır sayfaya yapıştımasını istemekteyim. konu hakkında biraz yazdımcı olursanız sevinirim.

MUSTAFAA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
4
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
örnek olarak ekran görüntüsü paylaşmaktayım. f ile g stundakı tarih aralıgını c sutununda aratıp bulup. a 2 den d 2 yi koypayalyıp nakit sayfasını yapıştırmasını ıstemekteyim.
1660900527913.png

MUSTAFAA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
4
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
ek oalark bellı bır doyada paylaşabilirim kendimi anlatabıldıysem

askan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,126
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Hocam örnek dosya paylaşmıyorsunuz bizleri uğraştırıyorsunuz.
Elimde bir örnek var idi ona göre inceleyiniz

Ekli dosyalar

• Örnek.xlsm
    73.2 KB · Gösterim: 3

MUSTAFAA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
4
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba Hocam

Bir tık taptım istediğimi en son birşey kaldı tarih aralğını getirdim şimdi aynı sınde olanları dıger sayfada toplayıp bana getırmesını ıstıyorum yanı asd isimli 15 tane tutar var tutarın toplamı 254 tl dıyelım son sayfaya asd yazıcak tutarasa 254 tl yazıcak

Ekli dosyalar

• SON.xlsm
    108.9 KB · Gösterim: 2

askan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,126
Excel Versiyonu
Office 365 TR
İnceleyiniz!

Ekli dosyalar