• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Tarihe göre toplam aldırma formülü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

seng

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
91
Excel Versiyonu
Office 2013 EN
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar herkese merhaba, ekteki dosyamda yapmak istediğim şey örneğin ocak yı verilerini kaç kere tekrar ediyorsa ocak sütununa toplam sayı olarak yazmak.

Ekli dosyalar

• tarıharalıgı.xlsx
    8.5 KB · Gösterim: 6
Merhaba kaç kere tekrar ediyorsadan kastınız nedir anlamadım. A sütunu kontrolüne gerek var mı yok mu net belli değil. Bu tür sorunlarınızda biraz daha detay verip en önemliside formülden sonra olması gereken sonuçları manuel olarak doğru hesaplayıp dosyanızda belirtirseniz daha net çöxümler olur.. AMA yine de F2 ye yazıp sağa sürükleyerek deneyiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

kolay gelsin...

Ekli dosyalar

• tarıharalıgı.xlsx
    10.5 KB · Gösterim: 5
Çözüm
Hocam olmadı bakabilir misiniz? Ocak ayında işe giren sayısını bumaya çalışıyorum, ilk sütun önemli değil şu anda sadece sayı için ekledim. Ocak ayı derken 31 ocakta olabilir 1 ocakta ocak ayı içerisinde işe aşlayanları bulmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• tarıharalıgı.xlsx
    8.9 KB · Gösterim: 3
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri