• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Tarih arası filtreleme ve listbox görüntüleme.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Bluekaya

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
30
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Tekrardan merhabalar. 2 tarih arası filtreleme yapmaya çalışıyorum giriş adlı sayfada... sayfa toplamını alttoplam formülü ile filtreleterek gizlenenleri dahil etmeden 2 tarih arası hangi üründen kaç adet sattığımı görmek için lakin bu kod çalışıyorken kaydetmeden yanlışlıkla kapattığım için düzeltemedim oradan buradan baka baka birşeyler yaptığım için şimdi başa dönemiyorum ne yazıkki yardımlarınızı bekliyorum.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

İLGİLİ DOSYAYIDA EKLEDİM HATALI YAPTIĞIM BİRŞEY VARSA BELİRTİNİZ LÜTFEN.

Ekli dosyalar

• pelca stok.xlsm
    187.9 KB · Gösterim: 14
Sheets("giriş").Range("D1").AutoFilter Field:=1, Criteria1:=">=" & CLng(CDate(TextBox4.Value)), Operator:=xlAnd _
, Criteria2:="<=" & CLng(CDate(TextBox3.Value))

Yazın. 105 neden yazığınızı anlamadım.
filtrelemesi gereken sütun sayısı değilmi o ?

deneyiniz
depo çıkış için
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
deneyiniz
depo çıkış için
Kod:
Hocam giriş için şuradaki s = ComboBox3 kodunu s = ("giriş") olarak değiştirdim ayrı bir butonun içine koydum lakin çalışmadı sanırım o combobox3 raporlama sayfasında hücreye ad vermek için ? birde excele dök dediğimde tüm sayfalardaki filtreleri kaldırabilir mi ?

Dosyanız ektedir.

Ekli dosyalar

• stok.xlsm
    198.4 KB · Gösterim: 16
Dosyanız ektedir.
Hocam öncelikle tekrar tekrar minettar olduğumu dile getirmek istedim. şöyle bir sorun ile karşılaştım ama bu detaylı raporda çok hoşuma gitti ben toplam satışları görmek istiyorum yani misal 01.04.2021 de 3 adet satılmış 02.04.2021 de 3 adet satılmış 04.04.2021 de 1 adet satılmış ise o ürün adının yanına direkt toplamını vermeli ama bu detaylı raporda çok işime yaradı sağolun.

Ekli dosyalar

• 312AD.jpg
    312AD.jpg
    296.3 KB · Gösterim: 11
Dosyanız ektedir.

Ekli dosyalar

• stok.xlsm
    215.6 KB · Gösterim: 9
Dosyanız ektedir.
Hocam Tekrardan merhabalar Toplam raporu ne yazıkki yanlış hesaplıyor uğraştım belki düzeltirim diye ama maalesef düzeltemedim bir bakabilirmisiniz rica etsem misal ayın 3 ü ila 6 sı arası arama yapıyorum ama sonuçlar ne yazıkki yanlış gerçek verili dosyayı ekledim

Ekli dosyalar

• stok 0604.xlsm
    212.3 KB · Gösterim: 1
Hocam Tekrardan merhabalar Toplam raporu ne yazıkki yanlış hesaplıyor uğraştım belki düzeltirim diye ama maalesef düzeltemedim bir bakabilirmisiniz rica etsem misal ayın 3 ü ila 6 sı arası arama yapıyorum ama sonuçlar ne yazıkki yanlış gerçek verili dosyayı ekledim
ayrıca depo girişide çıkışıda yanlış hesaplıyor ve aynı gösteriyor

Dosyanız ektedir.

Ekli dosyalar

• stok 0604.xlsm
    203.4 KB · Gösterim: 27
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri