• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Tabloda iki tarih arası verileri listelemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

AYERKA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
10
Excel V
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar merhaba
Günlük verilerin girildiği 8500 satırlık tablodan iki tarih arasındaki verileri alıp listelemek istiyorum. basit olarak örnek bir dosya hazırladım orada daha iyi anlayabilirsiniz yapmak istediğimi. İlginiz için teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

• Deneme.xlsx
    15.8 KB · Gösterim: 10
Merhaba 8500 satır az bir veri değil makrolu çözümü öneririm ama bu da formüllü alternatif olsun. G2 de küçük tarih G3 te büyük tarih olduğunu varsayıyorum.I2 ye bu formülü yazıp sağa ve aşağı sürüklerseniz o tarih aralığı tüm veriler dinamik olarak listelenmiş olur.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Merhaba AYERKA

Deneyiniz...

Ekli dosyalar

• Deneme (3).xlsm
    28.6 KB · Gösterim: 21
Çözüm
Merhaba 8500 satır az bir veri değil makrolu çözümü öneririm ama bu da formüllü alternatif olsun. G2 de küçük tarih G3 te büyük tarih olduğunu varsayıyorum.I2 ye bu formülü yazıp sağa ve aşağı sürüklerseniz o tarih aralığı tüm veriler dinamik olarak listelenmiş olur.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
İlginiz için çok teşekkür ediyorum Admin. Formülde küçük bir hata vardı onu düzelttim oldu. Emeğinize sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri