• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Sütundaki bazı verileri satır satır aktarmak istiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bariskayaci35

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar , bir programdan yaklaşık 20 bin satırlık veri aktarıldı , ancak listeyi istediğim formata getiremiyorum

Listenin üst tarafında sutunda cari kod , Fatura numarası ve Fatura tarihini , Alt tarafta detayı olan hareketlerin sol tarafına yazdırmak istiyorum , yardımcı olursanız çok sevinirim

şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Alış irsaliyeleri ocak şubat.XLS
    290 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Sayın @bariskayaci35
Öncelikle Forum a Hoş Geldiniz.
Örneğinizi ekliyor başlangıçta A,B,C sütunlarını sayfanıza ekleyin sonra Komut düğmesine tıklayın
Eğer B sütununda baştaki sıfırlar görünmez ise B sütununu metin olarak tanımlayın ve yeniden çalıştırın
CSS:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Sayın @bariskayaci35
Öncelikle Forum a Hoş Geldiniz.
Örneğinizi ekliyor başlangıçta A,B,C sütunlarını sayfanıza ekleyin sonra Komut düğmesine tıklayın
Eğer B sütununda baştaki sıfırlar görünmez ise B sütununu metin olarak tanımlayın ve yeniden çalıştırın
CSS:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• Alış irsaliyeleri ocak şubat.xlsm
    128 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Merhabalar , bir programdan yaklaşık 20 bin satırlık veri aktarıldı , ancak listeyi istediğim formata getiremiyorum

Listenin üst tarafında sutunda cari kod , Fatura numarası ve Fatura tarihini , Alt tarafta detayı olan hareketlerin sol tarafına yazdırmak istiyorum , yardımcı olursanız çok sevinirim

şimdiden teşekkürler.
Alternatif olarak ek de ki dosya istediğiniz çalışma . Orjinal tablo sayfasındaki sağ en üstteki butona basınca çalışıyor.

Ekli dosyalar

• Alış irsaliyeleri ocak şubat - Kopya.xlsm
    122.8 KB · Gösterim: 6
Çok teşekkür ederim tam istediğim gibi olmuş ,elinize sağlık çok sağolun 🙏

Geri