• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü sql silinen dosya

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mesut42

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
5
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar merhaba, çalışma yaparken yanlışlamaya data dosylarını sildim şuan proje çöpe döndü yaptıgım herşey gitti eski haline dönmenin yolu varmı ?:(Ekran görüntüsü 2024-06-01 120717.png

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-05-31 143430.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-31 143430.png
    13.1 KB · Gösterim: 10
datasetler gitmiş sadece. veritabanı duruyor. aynı datasetleri tekrar yapman gerekecek.

datasetleri tekardan yaptım hata almıyorum fakat formlardaki tasarımaların hiçbiri yok kodları var ama görüntü boş

formları geri getiremedim tüm emekler boşa

formları tekrar yapıyorum form nesnelerini aynı isim verince bu isim kullanıyor diye hata veriyor

Projeden çıkarıyorsunuz ama proje dosyalarınız silinmiyor, ondan dolayı bu isim kullanılıyor hatası verir. Proje dosyalarınızın tamamını yedekleyin sonra eski dosyaları silip tekrar eklemeyi deneyin.

Veritabanında bir sorun görünmüyor, eski dosyalarınızı silerek formlarınızı yeniden dizayn ederek projenize ekleyin. Bu da kulağınıza küpe olsun mutlaka disaster recovery mantığında tüm projenizi yedekli çalışın ki bu tip hatalarda geri dönebilesiniz.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri