• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Sınav Giriş Belgesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

scienceman01

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
3
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar sizler için çok basit ama benim için karmaşık olan bir sorunum var:)) yardımcı olursanız sevinirim. 1. sayfada alt alta öğrenci isimlerinin olduğu bir listem var. ikinci sayfada ise sınav giriş belgesi şablonum var yüzlerce. . yapmak istediğim şey isimlerin sınav giriş belgelerindeki ÖĞRENCİ İSMİ: karşısına gelmesi.

örneğin
sayfa1 deki B2 , sayfa2 deki F10 ya gelecek
sayfa1 deki B3 , sayfa2 deki F35
sayfa1 deki B4 , sayfa2 deki F60
.
.
.

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. eğer zor olmazsa nasıl yapıldığını açıklarsanız sizleri tekrar yormamış olurum:)))

Sayın scienceman01 örnek dosyanızı gerçek bilgiler içermeyecek şekilde eklerseniz yardımcı olmaya çalışalım.

örnek dosyam

Ekli dosyalar

• sınav giriş belgesi - Kopya.xlsx
    176.4 KB · Gösterim: 63
merhabalar
işinizi görürmü acaba
a sütununa sıra numarası verdim k sütunundaki değere göre aratıyor

Ekli dosyalar

• sınav giriş belgesi - Kopya.xlsx
    308.9 KB · Gösterim: 63
Çözüm
Şu makroyu da çalıştırırsanız alt alta veriler gelir

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri