• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Seçili hücrelerin toplamını seçime başlanan ilk hücreye nasıl yazdırabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

tunahankb

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Ekran Görüntüsü (3).png

Merhabalar herkese. Benim sorum bu seçili hücrelerin toplamını seçime başladığım ilk hücreye yazdırmak. Yani bu üç hücrenin toplamını 855,69 yazan yere toplamak istiyorum. Bunun bir kısa yolu var mıdır?

Çözüm
Bu bahsettiğiniz işlem formülle değil VBA ile çözülebilecek bir durumdur. Yapay zekaya bahsettiğiniz durumu sordum ve aşağıdaki kodu verdi deneyiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Bu bahsettiğiniz işlem formülle değil VBA ile çözülebilecek bir durumdur. Yapay zekaya bahsettiğiniz durumu sordum ve aşağıdaki kodu verdi deneyiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Cevabınız için teşekkürler. Kodu çalıştırmayı denedim ama bu konularda pek bilgi sahibi olmadığım için yapamadım. Ben yine her zamanki yaptığım gibi yapmaya devam edeyim en iyisi :)

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri