• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Seçilen isme göre resim getirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

himmgarip

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
815
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba üstadlar,

X2 de bulunan isim listesinde seçilen isme göre dinamik resimler almak istiyorum. Resimler sayfasında personel adı veyanlarında resimleri olacak. Bu sayfadan nasıl alabilirim resimleri?

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

formülü ile =PersonelResim olarak ad tanımlaması yaptım. Resime tıklayıp formül satırına =PersonelResim yazdığımda başvuru geçerli değil diyor.

1.jpg

Ekli dosyalar

• 1618522708254.png
    1618522708254.png
    33.7 KB · Gösterim: 6
Merhaba üstadlar,

X2 de bulunan isim listesinde seçilen isme göre dinamik resimler almak istiyorum. Resimler sayfasında personel adı veyanlarında resimleri olacak. Bu sayfadan nasıl alabilirim resimleri?

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

formülü ile =PersonelResim olarak ad tanımlaması yaptım. Resime tıklayıp formül satırına =PersonelResim yazdığımda başvuru geçerli değil diyor.

Ekli dosyayı görüntüle 696
Dosyayı eklemeyi unutmuşum. Kusura bakmayın.

Ekli dosyalar

• PERSONEL TAKİP YENİ.xlsx
    526.3 KB · Gösterim: 9
Sayın HimmGarip örneğinizi makro ile çözdüm AS2 h
CSS:
ücresini ve as2 sütununu gizleyerek kullanabilirsiniz

Ekli dosyalar

• PERSONEL TAKİP YENİ.xlsm
    308.5 KB · Gösterim: 17
Alternatif. Makrosuz...

Ekli dosyalar

• PERSONEL TAKİP YENİ.xlsx
    329.8 KB · Gösterim: 25
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri