• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Sayfa1 aynı kitap içinde kopya ile yedekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

okinava14

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
71
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Hayırlı geceler herkese. Sayfa1 aynı kitap içinde kopya ile yedekleme yapmak istiyoruz.
Örnek verirsek. Sayfa1 veriler tamam işlendi. Yıl bitti Yedekleme alıcaz ama sayfa adını biz yazıcak otomatik oluşturmayacak.
Örneğim ekte. Yardımlarınızı bekliyorum sevgili hocalarımdan.

Ekli dosyalar

• YedekAl.xlsm
    17.8 KB · Gösterim: 5
Hayırlı geceler herkese. Sayfa1 aynı kitap içinde kopya ile yedekleme yapmak istiyoruz.
Örnek verirsek. Sayfa1 veriler tamam işlendi. Yıl bitti Yedekleme alıcaz ama sayfa adını biz yazıcak otomatik oluşturmayacak.
Örneğim ekte. Yardımlarınızı bekliyorum sevgili hocalarımdan.
Denermisiniz.

Ekli dosyalar

• YedekAl.xlsm
    27.1 KB · Gösterim: 2
Form üzerinde lazım hocam emeğine sağlık genede. Excel kullanılmayacak yani bu vba nın bir parçası

Tamam hocam verdiğinizi form üzerine uyarladım emeğinize sağlık. Allah razı olsun hakkınızı helal edin.

Arkadaşlara lazım olursa diye paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• YedekAl.xlsm
    28.6 KB · Gösterim: 2
Aslında form içeriği dolu sadece kafa karıştırmasın diye yalın istemiştim. Ben bunu hazır kullanmakta olduğum forma eklersem sorun mu olur demek istediniz?

Aslında form içeriği dolu sadece kafa karıştırmasın diye yalın istemiştim. Ben bunu hazır kullanmakta olduğum forma eklersem sorun mu olur demek istediniz?
Dediğim gibi konu içeriğinde tam detaylı bir bilgi verirseniz daha net olur veya formu oluşturmak istediğin dosyayı iletebilirsiniz nokta atış bir işlev olabilir.

FrmTahsis' de YEDEKAL butonu ile yedekleme içindi ekliyorum orjinali şifre:1 Kullanıcı:1

Ekli dosyalar

• LOJMAN 2024 FİNAL.xlsm
    369.9 KB · Gösterim: 1
Denedim hata vermedi, ilerde sorun olmazsa konuyu kilitleyeceğim hocam müsadenizle.

Son hali

Ekli dosyalar

• LOJMAN 2024 FİNAL.xlsm
    372.5 KB · Gösterim: 3
İlgi ve alakanız için sizede teşekkür ederim. Asax hocam. İnceleyeceğim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri