• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü sadece mevcut excel sayfalarını gizle

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ahmetgulden2

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Excelde yapmış olduğum programda excel sayfalarını gizledim ancak başka bir excel dosyasını açmama engel oluyor. Sadece mevcut excel dosyasının sayfalarını gizlesin ve formlar çalışsın onun dışında başka excel dosyaları normal olarak çalışsın istiyorum ancak olmuyor yardımcı olur musunuz?
İlgili dosya ektedir , giriş bilgileri
admin
şifre:1
excel göstermek için şifre : 1

Ekli dosyalar

• SOMEN ÜRETİM TAKİP.xlsm
    2 MB · Gösterim: 9
Mevcut paylaşımda PDF alma,giriş bilgisi kayıt alma ,stok ekleme , farklı kullanıcılar için farklı form tasarımları mevcut. Dileyenler örnek olarak kullanabilir

Deneyiniz.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Deneyiniz.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Hocam cevabınız için teşekkür ederim , ancak sadece form açılsın istiyorum. Mevcut kodda görmüşsünüzdür problemsiz çalışıyor ancak ikinci bir excelin açılmasını engelliyor. Buna bir çözüm bulabilir miyiz?

Deneyiniz.
Userformların showmodal özelliğini false yaptım.

Ekli dosyalar

• SOMEN ÜRETİM TAKİP.xlsm
    1.8 MB · Gösterim: 3
Buradaki kodları dener misiniz?
Hocam teşekkür ederim bu problemimi çözecektir , ancak bir sıkıntım daha var . LoginFormda giriş yaptıktan sonra örnek veriyorum AdminForm açılıyor , loginform arka planda açık kalmaya devam ediyor . Buda admin formu küçülttüğümde login formun görünürde kalmasına sebep oluyor haliyle excel kafayı yiyor tekrar admin forma erişemiyorum . Loginforma tıklamamada izin vermiyor . Bu konularda acemiyim yardımcı olabilir misiniz?

Hocam teşekkür ederim bu problemimi çözecektir , ancak bir sıkıntım daha var . LoginFormda giriş yaptıktan sonra örnek veriyorum AdminForm açılıyor , loginform arka planda açık kalmaya devam ediyor . Buda admin formu küçülttüğümde login formun görünürde kalmasına sebep oluyor haliyle excel kafayı yiyor tekrar admin forma erişemiyorum . Loginforma tıklamamada izin vermiyor . Bu konularda acemiyim yardımcı olabilir misiniz?
LoginForm un kodlarına End Sub dan önce "unload me" yazarsanız sorun çözülür

hocam ne yaptıysam olmuyor size zahmet verdiğim örneği düzenleme şansınız var mı ? her türlü yolu denedim ama "LoginForm" formunu kapatamıyorum birtürlü

Deneyiniz

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-SOMEN ÜRETİM TAKİP.xlsm
    1.8 MB · Gösterim: 2
Çözüm
Hocam son bir sorum olacak , hangi kodda değişiklik yaptığını tam anlayamadım

Tekrar konu açmak istemedim verdiğim örnekte bir takım düzenlemeler yaparak problemleri giderdim. Örnek dosyayı güncelliyorum aynı problemi yaşayanlar için referans olabilir .

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-SOMEN ÜRETİM TAKİP16.xlsm
    1.9 MB · Gösterim: 1
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri