• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü resim boyutlandırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

orsi33

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
3
Excel V
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar üzerinde çalıştığım excel dosyasında Masa üstünde bulunan klasörden Ad soyadla düşey ara ile e2 hücresine yerleştirdiğim resmi ilgili hücreye sığacak şekilde boyutlandıramıyorum ilgili örnek ile masaüsütünde bulunan resim klasörü ektedir . rica etsem yardımcı olabilirmisiniz

Ekli dosyalar

• 2024 YILI YÜKÜMLÜ DENETİM TABLOSU.xlsm
    398.4 KB · Gösterim: 4
  • FİLİM RULOSU.zip
    307.4 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Merhabalar üzerinde çalıştığım excel dosyasında Masa üstünde bulunan klasörden Ad soyadla düşey ara ile e2 hücresine yerleştirdiğim resmi ilgili hücreye sığacak şekilde boyutlandıramıyorum ilgili örnek ile masaüsütünde bulunan resim klasörü ektedir . rica etsem yardımcı olabilirmisiniz
Alternatif; Resimyolu = "C:\Users\qrnz\Downloads\FİLİM RULOSU\" & Range("B3").Value & ".jpg" kısmını kendi pc'nizdeki dosyanıza göre ayarlayınız

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Alternatif; Resimyolu = "C:\Users\qrnz\Downloads\FİLİM RULOSU\" & Range("B3").Value & ".jpg" kısmını kendi pc'nizdeki dosyanıza göre ayarlayınız

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-2024 YILI YÜKÜMLÜ DENETİM TABLOSU.xlsm
    386 KB · Gösterim: 3
Çözüm

Kod:
çok teşekkür ederim tam istediğim gibi oldu , yardımlarınızdan dolayı çok sağolun sorunum çözülmüştür.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri