Çözüldü Raporlama da ARA Userformu Çalışmaması

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Tugba

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,

Userform ile verileri kaydediyorum ve arama yaptırıyorum. Ara Userform'unda Firma Adı TextBox'ına harfler yazılırken filtrelemeye başlayacak şekilde vba kodlarını yazdım. 'Giris' sheetine kaydettiklerimi GirisArama Sheet'inde arama yaptırmak istiyorum. Farklı arama seçenekleri de ekledim checkbox ile. Dosyayı incelediğinizde görebilirsiniz. Arama çalışmıyor sorun sanırım 'Giris' Sheet'ine kaydedilen verileri 'GirisArama' kısmında listelemem diye düşünüyorum farklı bir sebebi de olabilir. Dosyam ektedir. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• Sevkiyat Programı.xlsm
    51.6 KB · Gösterim: 5

Alparslan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
371
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Merhaba, firma adına göre arama kısmında B sütununu kullanmışınız Field:=2 olan kısmı Field:=5 olarak değiştirirseniz E sütununa göre filtreleme olur.

Tugba

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba, firma adına göre arama kısmında B sütununu kullanmışınız Field:=2 olan kısmı Field:=5 olarak değiştirirseniz E sütununa göre filtreleme olur.
Maalesef bu şekilde de arama yapmıyor. Hata almadığım için sorun tam olarak ne çözemedim. Giris sheet 'indeki verilerin GirisArama kısmına gelmediğini düşünüyorum bu sebeple arama yapmıyor ve hata da almıyorum sanırım.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar