• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Puantajda Sayma ve toplama Aynı Anda Olur mu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Ahmet215

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba Öncelikle herkese kolay gelsin.

LÜTFEN EKLİ DOSYAYI İNCELEYİNİZ.

İlgili Personelin Haziran Ayı Genel Tatilinde Kaç Gün Fazla Mesaiye Kalmış Onun Saydırılmasını istiyorum.

YUKARIDA GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE 5 GÜNLÜK GENEL TATİLİN 3 GÜNÜNDE 12 SAAT FAZLA MESAİYE KALMIŞ

SONUÇ OLARAK 3'Ü VERMESİ LAZIM, FORMÜLÜ BULAMADIM. EĞERSAYLA YAPMAK MÜMKÜN AMA SAATLER DEĞİŞKEN
VE GT KOŞULUNA GÖRE SAYMASI LAZIM
GT AYIN FARKLI GÜNLERİNDE OLABİLİR
EĞERSAY VE ETOPLA BİR ARADA KULLANILIRSA OLABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA YAPAMADIM.

Ekli dosyalar

• PUANTAJ ÖRNEĞİ.xlsx
    11.4 KB · Gösterim: 11
Çözüm

İlgili Personelin Haziran Ayı Genel Tatilinde Kaç Gün Fazla Mesaiye Kalmış Onun Saydırılmasını istiyorum.

YUKARIDA GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE 5 GÜNLÜK GENEL TATİLİN 3 GÜNÜNDE 12 SAAT FAZLA MESAİYE KALMIŞ

SONUÇ OLARAK 3'Ü VERMESİ LAZIM, FORMÜLÜ BULAMADIM. EĞERSAYLA YAPMAK MÜMKÜN AMA SAATLER DEĞİŞKEN
GT AYIN...

GT AYIN FARKLI GÜNLERİNDE OLABİLİR
EĞERSAY VE ETOPLA BİR ARADA KULLANILIRSA OLABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA YAPAMADIM.
Deneyiniz.

PHP:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri