• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Puantaj hk. izin sayfasındaki verilere göre dağıtım yapmıyor düzeltme yapabilir misiniz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

salanar

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
61
Excel V
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
Puantaj hk. izin sayfasındaki verilere göre dağıtım yapmıyor düzeltme yapabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• puantaj.xls
    54.5 KB · Gösterim: 12
İzin sayfasına yeni bir kişi satırı eklediğimde onu almıyor birde..

İzin sayfasına yeni bir kişi satırı eklediğimde onu almıyor birde..
Hocam bu puantajı yapan kendine göre uyarlamış. Biraz karışık bir puantaj siz bu puantajda nasıl bir işlem gerçekleştirecekseniz. Onu Bilmeden kimse yardımcı olamaz.
-Kişinin İzin sayfasından rapor sayfasına gelmesi durumu ise su şekilde yapılmış. İzin sayfasına girdiğiniz son kişiyi rapor sayfasında manuel olarak girdikten sonra analiz butonuna tıkladığınızda geliyor.

izin başlangıç bitiş tarihli listeye göre otomatik puantajı tamamlamasını istiyorum hocam

Sayın @salanar hoşgeldiniz.
Dosyanız ektedir.

Ekli dosyalar

• puantaj.xls
    65.5 KB · Gösterim: 21
@Balta hocam teşekkür ediyorum. Peki aynı kişinin aynı ay içersinde farklı izinleri varsa aynı satırda getiremezmiyiz?

Dosyayı güncelledim.
Tekrar indirin

Hocam çok başarılı, son bir ricam olacak eğer müsait vaktiniz olursa yoksada canınız sağolsun defalarca vaktinizi aldım zaten
Yıllık izin dışında diğer tüm izinlerde pazar günüde sayilacak. Fakat yıllık izinde pazar sayılmayacak, ayrıca resmi tatillerinde yıllık izinde atlaması gerekiyor ama tarih şablonu gelince resmi tatiller cikmiyor sarı misal 30 agustos gibi.. Resmi ve dini tatilleride sarılaştırıp belirleme imkanımız var mı

Yıllık izin = sadece pazarı ve resmi + dini tatilleri atlicak
diğer izinlerin ise tüm günleri sayması gerekiyo

Dosyanız ektedir.

Ekli dosyalar

• puantaj.xls
    84.5 KB · Gösterim: 37
Çözüm
hocam emeğine sağlık,

YI yani yıllık izin pazar ve resmi tatilleri atlamıyor o günlerede yazıyor kontrol ettin mi bilmiyorum ama

sadece YI 'nın pazara ve resmi tatillere gelmemesi gerekiyor diğerleri doğru

Ben o dediğinizi UI ler için yapmıştım.

nasıl düzenleyebilirim hocam

İzin sayfasındaki L ve M sütunlarındaki UI ve YI ları yer değiştirin ve kaydedin.
F sütunundaki süreleri tekrar girin ki, bitiş tarihleri tekrar hesaplansın.

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri