• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Personelin farklı görevlerini saat dakika olarak hesaplama

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

okinava14

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
71
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Olay şu; Turgut ökmene ait Gorevler sayfasındaki maç görevlerinin toplamını saat ve dakika bazında hesaplama. Konu aslında SayVer sayfasında ben Saat sayfasında sadece deneme yapmak istedim ama beceremedim.

Olmasını istediğim sağdaki gibi asıl formüllerin olması gereken yer C-D-E alanı ve D ve E stunları gizlenecek yada başka yerde formulize edilecek. Bunun formül hali lazım beceremedim. Kırmızı alan sadece görünecek saat ve dakika başka yerdede olsa olur ama gizlenecek.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• personel görev.xlsm
    1.6 MB · Gösterim: 3
merhabalar

saat G5 hücresine
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

saat h5 hücresine
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

kopyalayıp aşağı sürekleyip denermisiniz

Teşekkürler emeğine fakat dikkat edersek dakika olayımız yok ve misal 6 saat 45 olunca sıkıntı. Sizin yapmak istediğiniz toplam saati veriyor. Dakika olayı yok bu örneğinizde. Hatta benim verdiğim örnek basit kalmış. Şimdiki örneği incelerseniz daha iyi anlayacağınızı umuyorum. Yeni Verdiğim örneğe bakarsanız anlayacaksınız.

Ekli dosyalar

• personel görev.xlsm
    1.6 MB · Gösterim: 3
Birinci ve ikinci aşama tamam. F13 yani toplamı bulma olayı kaldı resimde örnekte denedim yok. hata nerede acaba?

Ekli dosyalar

• 01.png
    01.png
    21.9 KB · Gösterim: 4
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri