• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü PDF'e dönüştükten sonra kendi kendini silen dosya

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mediterranean

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Hocalarım merhaba. Benim bir dosyam var, tablo içeriği sürekli değişiyor. Ben bu dosyayı PDF olarak kaydedip silebilir miyim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• PDF.xlsm
    10.3 KB · Gösterim: 1
Çözüm
Belgelerim içindeyken Farklı kaydet deyip, masaüstüne kaydedebilirsiniz. Ama madem lazım diyorsunuz, bizim görevimiz elimizden geldiğince yardımcı olmak. Dosyanız ektedir. Excel dosyasının olduğu yere PDF dönüştürür sonra excel silinir. Umarım işinizi görür.
Merhabalar. Tablo içeriği sürekli değişiyor derken, başlıklar aynı, içerik değişiyor, değil mi. Ayrıca PDF olarak kaydettikten sonra SHIFT + DELETE yapsanız olmuyor mu.

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. SHIFT + DELETE ile elbette silinir. Yalnız dosyanın silinmemesi lazım. Dosya bana sürekli lazım. Belgelerim içinde duracak, ben günlük masaüstüne kopyalayacağım, verileri gireceğim, tıklayacağım PDF'e dönüşüp excel dosyası kaybolacak. Bunu normalde manuel yapıyorum. Hani mümkünse. Pratik olması açısından. Tekrar teşekkür ederim.

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. SHIFT + DELETE ile elbette silinir. Yalnız dosyanın silinmemesi lazım. Dosya bana sürekli lazım. Belgelerim içinde duracak, ben günlük masaüstüne kopyalayacağım, verileri gireceğim, tıklayacağım PDF'e dönüşüp excel dosyası kaybolacak. Bunu normalde manuel yapıyorum. Hani mümkünse. Pratik olması açısından. Tekrar teşekkür ederim.
Masaüstüne aldığınız dosyaya içerikleri gireceksiniz. PDF olusturacaksiniz ve masaüstüne aldığınız dosya silinecek doğrumu?

Belgelerim içindeyken Farklı kaydet deyip, masaüstüne kaydedebilirsiniz. Ama madem lazım diyorsunuz, bizim görevimiz elimizden geldiğince yardımcı olmak. Dosyanız ektedir. Excel dosyasının olduğu yere PDF dönüştürür sonra excel silinir. Umarım işinizi görür.

Ekli dosyalar

• PDF - Kopya.xlsm
    18.5 KB · Gösterim: 7
Çözüm
Tam istediğim olmuş hocam. Teşekkür ederim. İndirdim dosya kayboldu (tekrar indirip yedekleyerek yapmam lazım artık :))
Tekrar teşekkürler.

Geri