• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Outlook Mail Kod hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mustafa070707

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Outlook ta birden fazla mail var ben mail adresini text yazarak göndermek istiyorum ama bu kod çalışmıyor yardım edebilecek varmı

Çözüm
Mustafa070707 Biz tek profil tek mail kullandığımız için önceki konumuzdaki kod problemsiz çalışıyordu. Sizin aldığınız hatayı biz almıyorduk. Probleminiz anlaşıldı.
Öncelikle profil isminizi kod içerisine yazınız. Satırda Outlook yazanı örnektir.
mynamespace.Logon "Outlook", , False, True 'Profilinizi buraya yazınız
Texbox'ların içeriklerini kendinize göre ayarlayınız.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Mustafa070707 Biz tek profil tek mail kullandığımız için önceki konumuzdaki kod problemsiz çalışıyordu. Sizin aldığınız hatayı biz almıyorduk. Probleminiz anlaşıldı.
Öncelikle profil isminizi kod içerisine yazınız. Satırda Outlook yazanı örnektir.
mynamespace.Logon "Outlook", , False, True 'Profilinizi buraya yazınız
Texbox'ların içeriklerini kendinize göre ayarlayınız.

Kod:

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri