• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Otomatik Sayfa Oluşturma ve dosya yedekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

xmenx

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
45
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba hepinize iyi seneler diliyorum. Ekteki dosyada Veri sayfasında A2 hücresine ay başlangıç tarihi yazınca 1 aylık tarihleri alt alta yazması ve otomatik Şablon sayfasının kopyası alarak sayfaları oluşturması hücredeki tarihlere bakarak isimlendirmesi . Eğer aynı isme ait sayfalar varsa hiçbirşey yapmasın yada uyarsın
2. yapmak istediğim ise dosyayı hücrede tarihdeki aya bakarak isimlendirip yedekleyip sonra sayfaları silmesi Veri ve Şablon sayfası hariç olarak

Ekli dosyalar

• Örnek.xlsm
    18.7 KB · Gösterim: 7
Teşekkür ederim hocam kodunuzu denedim evet hücreleri dolduruyor tarihleri fakat 1 adet kopya oluşturuyor. Kaç adet gün varsa hücrede o şekilde oluşturması gerekiyor

Herhalde böyle bir kod işinizi görür.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Son düzenleme:
Çözüm
Evet hocam böyle çok teşekkür ederim. Sadece sayfa sıraları büyükten küçüge doğru olarak yapıyor . Küçükten büyüge doğru nasıl yaparız

qqq.jpg

Çok teşekkür ederim hocam sorun çözülmüştür

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri