• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Nöbet Çizelgesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

emre004gs

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
12
Excel V
Office 2003 TR
Konuyu Başlatan
arkadaşlar kolay gelsin ben bi nöbet programı hazırlayacağım ancak belli bir koşula göre gitmesini istiyorum tek sayılar ocaktan çiftler şubattan aralarında 2 ay gelecek şekilde nöbet gelmesini istiyorum ancak arada istisnalar olup bir kişi üst üste 2 ayda yazılabiliyor hani isteğim kural koyarak kod veya formülle yapabilir miyim yol gösterirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• çalışma.xlsx
    12.5 KB · Gösterim: 18
Çözüm
1655925923262.png
bu çizelgeyi olmasını istediğiniz şekilde tüm kurallara uyacak şekilde uymayan durumlar için açıklaması olacak şekilde doldururmusun
Örneğiniz kurala uygun gitmiyor. Nöbet ay bazında bir tane mi olacak. Hafta içi ve sonu nöbetleri farklı mı olacak. Kuralları tam olarak belirleyerek örnek nöbet yazımını ekleyiniz

hafta içi hafta sonu nöbetleri içinde olacak hocam 1 iç 1 dış olmak üzere gerçekleşecek ancak ör: 1 iç pazartesi 1 dış pazartesi günü akşam 5'den ertesi gün akşam 5 kadar olacak şekilde

1655925923262.png
bu çizelgeyi olmasını istediğiniz şekilde tüm kurallara uyacak şekilde uymayan durumlar için açıklaması olacak şekilde doldururmusun

Çözüm
hocam sorunum çözüldü teşekkürlerimi sunuyorum uğraşlarınız için

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri