• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Metninin içinden formül ile bilgi alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

teyadih

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
114
Excel V
Office 2016 EN
Konuyu Başlatan
Merhaba arkadaşlar. Ekli dosyada da açıkladığım üzere Metninin içinden formül ile bilgi alacak formüle ihtiyacım var. Yardım eder misiniz?

Ekli dosyalar

• 2-HAKİM BİLGİLERİ.xlsm
    20.1 KB · Gösterim: 9
Çözüm
Merhaba.

AO5 hücresine aşağıdaki formülü yapıştırın ve aşağıya doğru çekin
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

AP5 hücresine aşağıdaki formülü yapıştırın ve aşağıya doğru çekin
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Dosyayı incelediğim kadarıyla atanmasından sonra ilk , ( Virgül ) var. için kelimesi mahkeme isminden sonra var, Formülleri de ona göre düzenledim. Umarım faydası olur.
Merhaba.

AO5 hücresine aşağıdaki formülü yapıştırın ve aşağıya doğru çekin
Kod:

AP5 hücresine aşağıdaki formülü yapıştırın ve aşağıya doğru çekin
Kod:

Dosyayı incelediğim kadarıyla atanmasından sonra ilk , ( Virgül ) var. için kelimesi mahkeme isminden sonra var, Formülleri de ona göre düzenledim. Umarım faydası olur.

Çözüm
Teşekkür ederim uygulayıp dönüş yapacağım

Teşekkür ederim formül tamam elinize sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri