• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Metin Bölme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

SEVGİ

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
22
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar A Sütunundaki Metinlerin Sarı Dolgulu Alanda Oduğu Gibi Yapılmasını İstiyorum Yeşil Dolgulu Alanda Eski Versiyonlara Göre Yapıyorum Ama Değer Hatası Alıyorum
Aylar İle Yazın Kelimesi Gelmiyor Değer Hatası Veriyor. 365 Versiyonala Göre Yapmaya Çalışıyorum Mavi Dolgulu Alanda Yapıyorum Ama Sarı Dolgulu Alandaki Gibi Olmuyor Yardımcı Olurmusunuz

Ekli dosyalar

• METİN BÖLME.xlsx
    12.9 KB · Gösterim: 5
Merhabalar A Sütunundaki Metinlerin Sarı Dolgulu Alanda Oduğu Gibi Yapılmasını İstiyorum Yeşil Dolgulu Alanda Eski Versiyonlara Göre Yapıyorum Ama Değer Hatası Alıyorum
Aylar İle Yazın Kelimesi Gelmiyor Değer Hatası Veriyor. 365 Versiyonala Göre Yapmaya Çalışıyorum Mavi Dolgulu Alanda Yapıyorum Ama Sarı Dolgulu Alandaki Gibi Olmuyor Yardımcı Olurmusunuz

Deneyiniz b c d e f hücrelerine sırayla giriniz
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Kod:
Kod:
Kod:

Teşekkür ederim hocam 365 versiyonlarına göre nasıl yapılır yardımcı olur musunuz

Deneyiniz b c d e f hücrelerine sırayla giriniz
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
365 Versiyonlara göre =METİNBÖL(A1; " ") bu formülü kullanıyorum istedğim gibi olmuyor hocam yardımcı olurmusnuz

1A1HÜCRESİNEAYLARYAZIN
Bu şekilde gelmiş hocam sizin formüle göre
1​
A1HÜCRESİNEAYLARYAZIN
Olması gereken ikideki gibi yani aşağıdaki gibi olacak
1​
A1HÜCRESİNEAYLARYAZIN

1A1HÜCRESİNEAYLARYAZIN
Bu şekilde gelmiş hocam sizin formüle göre
1​
A1HÜCRESİNEAYLARYAZIN
Olması gereken ikideki gibi yani aşağıdaki gibi olacak
1​
A1HÜCRESİNEAYLARYAZIN

Deneyiniz
Kod:

Ekli dosyalar

• METİN BÖLME.xlsx
    14.5 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri