İstek Mesaj düzenleme ve konu kilitlenme süreleri

hakki83

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
216
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba

Şu önerilerde bulunmak istiyorum.

Bir mesajı yazdıktan sonra birkaç dakika civarında düzenleme süresi var. Bazen öyle oluyor ki, yaptığımız kelime veya yazım hatalarını; ya da eklemek silmek istediğimiz bölümleri (bakmamıza rağmen göremiyoruz ve) bir süre sonra ancak farkediyoruz.
Mesaj düzenleme süresinin biraz daha uzun olmasını öneriyorum. Örnek 15 dk. gibi

Diğer husus da; sayın hocalarımızın ilgileriyle bir konu çözümlendikten sonra, konuyu işaretliyoruz ve kısa bir süre sonra konu kilitleniyor.

Yine de bir süre geçtikten sonra aynı konuyla ilgili kafamıza takılan şeyleri de yazmak (dile getirmek) isteyebiliyoruz. Konu kilitlenmiş olduğu için bu mümkün olmuyor. Konu kilitlenme süresinin de, (çözüm olarak işaretlense bile) birkaç saat sonra kilitlenmesini öneriyorum.

Saygılar.

Patron

Site Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,751
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Sayın @hakki83 ,
Talebiniz değerlendirilip, en kısa zamanda sonuca ulaştırılacaktır.
İlginiz için teşekkürler.

Suskun

Süper Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
476
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Mesaj düzenleme süresinin biraz daha uzun olmasını öneriyorum. Örnek 15 dk. gibi
Sorulara geri dönüs sürelerinden bile uzun bir süre. Sınır yoktu ama bazı arkadaşlar bu özelliği kötüye kullandı.
Kimi cevap hazırlanırken soruyu değiştirdi. Verilen cevap soruyla ilgisiz gibi oldu.
Kimi arkadaşlar ekledikleri dosyalar değiştirdi
Bazıları cevap verildikten sonra soru ve ekleri değiştirdi. Belki bunları yapan 5-6 kisi dir. Ama soruya cevap veren acisindan cok berbat bir durum.
Diğer kilitlenme süresi ile igili olarak size katilmakla beraber. Konunun ilgisiz yerlere çekilmesini önlemek amacıyla doğru.
Iki ucu açık sorulara hiç bulaşmak istemiyorum.
Soru soruluyor soruluyor sonra şöyle nasıl olur böyle nasıl olur kırmızımı Mavimi vs.vs. konu ilgisi olmayan mecralara gidiyor. Ilgisiz bir sekilde Cevaba soruyla karsilik verildigi icin konu dağılıyor.
Bunun nedenle yeni soru sorulmasinin daha doğru olduğunu düşünüyoruz.
Soru çok soru sorup konu açmak ücretli degil.

hayalibey

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
39
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
3 dakika aşırı kısa ama. Süresinin makul seviyeye çekilmesi lazım

Konuyu okuyanlar