• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Listboxa alınan 2 farklı sayfada tek düğme ile güncelleme yapma hk.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

himmgarip

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
815
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba üstadlar,

Aşağıdaki kod ile "Vitrin" labeline tıklayınca "Alsat" sayfasından listbox1 e aldığım kayıtları, güncellenecek kayda çift tıklayarak güncelliyorum.

"Satış Yapılanlar" labeline tıklayınca "Satılanlar" sayfasından listbox1 e aldığım kayıtları aynı "Güncelle" butonu ile güncelleme imkanımız varmıdır?

Teşekkürler, Saygılar

1623826522749.png

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Tekrardan merhaba,

Çözümü deneme yanılmayla buldum. İhtiyaç duyabilecekler için anlatayım;

2 adet optionbutton ekledim ve gizledim. Vitrine tıklayınca birisi, satış yapılanlara tıklayınca diğeri aktif oluyor. Güncelle butonunun içini aşağıdaki gibi revize ettim. İf komutu ile eğer ki Vitrin seçilirse şu kodu kullan, Satış Yapılanlar seçilirse bu kodu kullan dedim. Oldu. İyi günler. Saygılar.

1623837936338.png

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Tekrardan merhaba,

Çözümü deneme yanılmayla buldum. İhtiyaç duyabilecekler için anlatayım;

2 adet optionbutton ekledim ve gizledim. Vitrine tıklayınca birisi, satış yapılanlara tıklayınca diğeri aktif oluyor. Güncelle butonunun içini aşağıdaki gibi revize ettim. İf komutu ile eğer ki Vitrin seçilirse şu kodu kullan, Satış Yapılanlar seçilirse bu kodu kullan dedim. Oldu. İyi günler. Saygılar.

1623837936338.png

Kod:

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri