• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü listboxa aktif sayfaydan veri aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

username

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
7
Excel V
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
merhabalar herkese her eklenen yeni bir sayfadan listboxa veri nasıl aktarabiliriz

Çözüm
ustadım çok teşekkür ederim listbox alt alta gelmiş benim demek istediğim hangi sayfayı açarsam o sayfadaki bilgiler gelsin örneğin sayfa1 deyesem o sayfadaki gelsin 2 deysem o sayfa gelsin yeni bir sayfa eklersem o sayfadaki gelsin yani hangi sayfa aktifse bunu nasıl yapabiliriz yardımın için teşekkür ederim
Deneyiniz
Deneyiniz;

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• test2.xlsm
    26.7 KB · Gösterim: 6
Son düzenleme:
Deneyiniz;

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
ustadım çok teşekkür ederim listbox alt alta gelmiş benim demek istediğim hangi sayfayı açarsam o sayfadaki bilgiler gelsin örneğin sayfa1 deyesem o sayfadaki gelsin 2 deysem o sayfa gelsin yeni bir sayfa eklersem o sayfadaki gelsin yani hangi sayfa aktifse bunu nasıl yapabiliriz yardımın için teşekkür ederim

Deneyiniz

Ekli dosyalar

• USERFORM.xlsm
    28.6 KB · Gösterim: 8
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri