• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü lisboxdan seçileni silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

username

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
7
Excel V
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
merhaba herkese benim sorum vardı sayfada iki ayrı tablo var ve bu tabloları listboxlara aktardım ama silme işlemini yapamadım yaptıklarım hata veriyor
tablodan secileni sağ tuş yapıp satırı silebiliyorum ordan makrodan atadım ama dongu olusturamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz.

Ekli dosyalar

• 1.xlsm
    19.8 KB · Gösterim: 6
Çözüm
merhaba herkese benim sorum vardı sayfada iki ayrı tablo var ve bu tabloları listboxlara aktardım ama silme işlemini yapamadım yaptıklarım hata veriyor
tablodan secileni sağ tuş yapıp satırı silebiliyorum ordan makrodan atadım ama dongu olusturamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz.
kodu kopyalayım userform makrosuna ekleyip deneyin. listbox2 yi de bu makroya göre düzenleyin.

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
kodu kopyalayım userform makrosuna ekleyip deneyin. listbox2 yi de bu makroya göre düzenleyin.

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri