• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kuveytturk yada Harem altından veri alma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mahsun494

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Hayırlı günler, sitenizde bu konu var eski bir konu exceli de tam olarak bilmediğim için bana yardım edebilir misiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Çözüm
Aslında o sitedeki çözüm json ilemiydi unuttum ama json ile yapılmıştı ve arşivdeydi.
Bir denersiniz.Olmazsa üstadın dediklerini uygulayın.
merhabalar
yardım edilebilmesi için hangi konuda nasıl bir yardım istediğinizi ayrıntılı bir şekilde belirtirseniz konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar mutlak yardımcı olurlar.
ayrıca örnek bir dosya mutlaka olmalı

Aslında o sitedeki çözüm json ilemiydi unuttum ama json ile yapılmıştı ve arşivdeydi.

Ekli dosyalar

• Harem Altin veri cekme site Api si ile.xlsm
    73.4 KB · Gösterim: 39
Çözüm
Hocam yaptığınız api çalışıyor güvenlik nedeni ile yapamamıştım. Şimdi sorum şu apiyi otomatik güncelleme yapamaz mıyız. Her defasın da api getir butonuna tıklıyorum. Geç cevap verdiğim için özür diliyorum yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Bu arada Alttaki kod da kuveyttürk den altın verisi alma kodu

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Yada şöyle denenebilir

C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• 1710051119356.gif
    1710051119356.gif
    42 bayt · Gösterim: 3
Rica ederim.Api yi başkası yazmıştı.Güncelleme derken mesela açılıştamı,her bir dakikadamı vs... çalışacak kod.Açılış için workbokksopen koduna ekeyebilirsiniz diğeri için application.ontime kodunu inceleyin internette.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri