Çözüldü kullanıcıları görüntüleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ERDALOZ

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
25
Excel Versiyonu
Office 2016 EN
Konuyu Başlatan
Merhaba,
ofiste ortak kullandığımız ve sadece izleme yetkisi olan excel dosyamız var. Örneğin şuan kimlerin kullandığını görmemi sağlayacak bir kod var mı?
Teşekkürler.

Reason01

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
32
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Merhaba,
ofiste ortak kullandığımız ve sadece izleme yetkisi olan excel dosyamız var. Örneğin şuan kimlerin kullandığını görmemi sağlayacak bir kod var mı?
Teşekkürler.
ortak klasördeki dosyayı birisinde açık ise, diğer kullanıcı açtığında zaten uyarı verir. A kullanıcısnda bu dosya açık, salt okunur biçimde açmak ister misiniz sorusu gelir. evet dediğinizde 2. bir dosya yapar ortak klasörde. dediğiniz ile uyumlu olmadı ama cevap bu

Kuşdili

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
195
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
3 numaralı mesajımdaki kodda hata var. Değiştirme süresini geçirdiğim için düzeltemedim. Onun yerine şunu kullanın:
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm

ERDALOZ

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
25
Excel Versiyonu
Office 2016 EN
Konuyu Başlatan
3 numaralı mesajımdaki kodda hata var. Değiştirme süresini geçirdiğim için düzeltemedim. Onun yerine şunu kullanın:
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
bunun kontrolünü nereden yapabiliyorum, yani izlemeyi, teşekkürler.

Kuşdili

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
195
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
Kod anlık takip için değil, anlık görüntüleme içindir. Bir butona atayın. İhtiyaç duyduğunuzda tıklanacak.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar