• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü kredi taksit ödeme planı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Miraga

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
764
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar
kredi ödeme planı için tablo yapmayı planlıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
sayfa1 de kredi bilgileri mevcut
sayfa2 de ise oluşturmak istediğim tablo var ( tabloyu manuel olarak doldurdum bunu mümkün ise formül ile yapmak istiyorum)

sayfa1 deki verileri sayfa2de tablolaştıracaz.

örneğin sayfa1de ki s.no 1-2-3 de kredi taksit sayıları gözükmekte // F sütunu taksidin ödeme tarihi // G sütununda ödenecek tutar gözükmekte

bu veriyi
sayfa2 de firma adı / kredi açıklaması / banka adı / toplam kredi sayısı (kredi sayısı sayfa1 E sutununda son taksit 24 yazdığı için 24 taksit olduğu anlaşılıyor)
ı sütunundan sonraki kısım ise ilgili yılın ve ayın tarihleri gözükmekte (aynı örneğin devamı olarak F1-G1 hücresinde 2022/eylül ayında 97.800, tl ödeneceğini k4 Hücresinde belirtilmiş)

manuel işlediğim tabloyu formül ile yapılmasına yardımcı olabilirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• kredi taksit.xls
    81 KB · Gösterim: 13
ilginiz için teşekkür ederim
ancak aynı firmanın aynı bankadan birden fazla çektiği kredileri algılayamıyor
örneğin
A-Firmasının-Kurumsal Finansman Desteği-B-bank seçtiğim zaman eylül ve ekim aylarının ilk kredien alıyor kasım aralık ve devamını ikinci krediden alıyor
eylül ekim aylarının (çakışan ayların) sadece bir tanesini alıyor
(alsa dahi her krediyi ayrı satırda göstermesi gerekir

kontrol eder misiniz. ayrı krediler için kredi no verdim

Ekli dosyalar

• kredi taksit.xls
    438 KB · Gösterim: 10
Çözüm
kontrol eder misiniz. ayrı krediler için kredi no verdim
ilginiz için teşekkür ederim
kredi numarası eklenince hazırlamaya çalıştığım farklı fikir çağrıştırdı tablonun formatını değiştirip uyarlamay çalışacam
ellerinize sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri