• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü koşullu formül olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

arsiv52

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
bir boş hücrenin boş kalmasını istiyorum bunun için hücrede çalışıp koşullu biçimlendirme olarak çalışmayan aynı formül var nasıl çalıştırabilirim
Bilgilendirme temmuz sayfası altta yazılıdır ekteki dosyanın içinde c20 de değer varsa g17 deki değer e 15 e yazılıyor yoksa boş kalıyor

Ekli dosyalar

• bordro_hesaplama yeni.xlsm
    56.8 KB · Gösterim: 16
sayfadaki formül tam istediğim gibi çalışıyor ama onu e15 hücresinden uzaklaştırmam gerek yoksa bütün sistemi bozuyor koşullu biçimlendirmede biliyorsunuz hücre boş kalıyor bende hücre boş kalsın ama formülde işlesin istiyorum

Merhaba,

Koşullu biçimlendirme sonuç getirmez, sadece boyama yapar.

Yaşadığınız asıl sorunu anlatırsanız onu çözmeye çalışalım.

Yardımcı olmak istiyorum ama... Anlatımınızdan ben hiç bir şey anlamadım.

Yardımcı olmak istiyorum ama... Anlatımınızdan ben hiç bir şey anlamadım.
sorun çözüldü c20 hücresinde değer yokken e15 hücresindeki formüle göre 0 gelmesi sorunu çözdü c20 değer varken e 15 g17 den değeri alınca çözüldü

Çözüm
Merhaba,

Sorununuzu çözüme kavuşturduğunuz ve dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri