• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Koşula Göre Kopyalama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Berkem13

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar, hazırlamış olduğum excel dosyasında vba ile otomatik kopyalama işlemi yaptırmak istiyorum. Daha da detaylı anlatmak gerekirse resimde de görüleceği üzere "İşlem" sütununda dolu olan yere kadar kopyalamasını istiyorum. Eğer 1 satır "İşlem" varsa 1 satırı, 10 tane "İşlem" varsa 10 satırı kopyalasın. Şimdiden vereceğiniz cevaplardan dolayı teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• yardım 3.PNG
    yardım 3.PNG
    39.7 KB · Gösterim: 9
Çözüm
Merhaba , sadece KOPYALAMA dediğiniz için kodu ekteki gibi kullanabilirsiniz. İlgili veri aralığını tablonuza göre yeniden düzenleyiniz. Örnek kodda B sütunundaki son dolu satırı bulup A:D aralığındaki veri kopyalanıyor.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Merhaba , sadece KOPYALAMA dediğiniz için kodu ekteki gibi kullanabilirsiniz. İlgili veri aralığını tablonuza göre yeniden düzenleyiniz. Örnek kodda B sütunundaki son dolu satırı bulup A:D aralığındaki veri kopyalanıyor.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm

Kod:

Hocam aşağıdaki kod ile sorunumu çözdüm. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.

Kod:

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri