Çözüldü Korumalı Olan Dosyadaki Simgeye Köprü Atama

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

kpssteknik

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
20
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba Arkadaşlar bu konu hakkında ek dosya yerine resim paylaşmak istedim

Yatay şekilde bulunan resimdir rakamlara köprü atadım. Bu sayfayıda tekrardan şifreli yaptım ama yapınca ise Saklanma Yeri sütunda bulunan dosya iconlara dosyayı açan kişiler köprü ataması için açık bıraktım ama şifreleme yapınca aktif konuma gelmiyor.

- Kolon kilit ve gizli pasif durumdadır.

- Şifreleme Yaparken Köprü ve Nesne Ekleme Seçeneğini Aktif ederek şifreleme yaptığımda üst menüdeki resimlerde oynama olmaktadır. bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

ScreenHunter_1.jpg

52779 yorumunuz için teşekkür ederim Çözüldü - Son 7 Gün Öne Çıkarma Hakkında son dosyada paylaşımında olabilir ama iki düzenleme olarak son 7 gün 15 gün olarak nasıl düzenlemeler yapabilirim. Son Olarak ben 500 Satırlık olarak belirledim Veri Merkezi Bölümüne ama tabii bin SATIR olarak olabilir.

Çözüm
@52779 yorumunuz için teşekkür ederim Çözüldü - Son 7 Gün Öne Çıkarma Hakkında son dosyada paylaşımında olabilir ama iki düzenleme olarak son 7 gün 15 gün olarak nasıl düzenlemeler yapabilirim. Son Olarak ben 500 Satırlık olarak belirledim Veri Merkezi Bölümüne ama tabii bin satır olarak olabilir.
Selamlar,
Esas sorunuzla ilgili olarak, konu beni aşıyor. Ona ben cevap veremem.

Alıntıladığım kısım, eski konu ile ilgili... Ve o konuya cevap olarak ekteki dokumanı inceleyebilirsiniz....
Listeleme kısmı 500 satıra göre formüle edildi.... Yarın fırsat bulabilirsem makrolu bir çözümü yapmaya çalışırım...Dosyayı buraya eklerim..

52779

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,439
Excel Versiyonu
Office 365 TR
@52779 yorumunuz için teşekkür ederim Çözüldü - Son 7 Gün Öne Çıkarma Hakkında son dosyada paylaşımında olabilir ama iki düzenleme olarak son 7 gün 15 gün olarak nasıl düzenlemeler yapabilirim. Son Olarak ben 500 Satırlık olarak belirledim Veri Merkezi Bölümüne ama tabii bin SATIR olarak olabilir.
Selamlar,
Esas sorunuzla ilgili olarak, konu beni aşıyor. Ona ben cevap veremem.

Alıntıladığım kısım, eski konu ile ilgili... Ve o konuya cevap olarak ekteki dokumanı inceleyebilirsiniz....
Listeleme kısmı 500 satıra göre formüle edildi.... Yarın fırsat bulabilirsem makrolu bir çözümü yapmaya çalışırım...Dosyayı buraya eklerim..

Ekli dosyalar

• Son 7 Gün.xlsx
    113.2 KB · Gösterim: 11
Çözüm

52779

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,439
Excel Versiyonu
Office 365 TR

Ekli dosyalar

• Son 7 Gün.xlsm
    78.4 KB · Gösterim: 10

kpssteknik

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
20
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Selamlar,
Ben teşekkür ediyorum...

Eski konu için, Alıntı kodlardan uyarlama ile, hazırladığım dosyayı incelersiniz.....

Diğer konu beni aşacaktır. Ben o konuda yardımcı olamam maalesef.

Her Konuda Sizlere Teşekkür Ederim Çok Güzel Olmuş

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar